Umre Yapma Zamanı Geldi

Go down

Umre Yapma Zamanı Geldi

Post by Admin on Wed Nov 04, 2015 2:16 am

Umre Yapma Zamanı Geldi

Artık umre ziyareti yapmanın vakti geldi diyorsanız, ya da kutsal topraklara daha önce gittiğiniz halde o toprakları tekrar özlediyseniz, yapmanız gereken bu sefer Eda Tur’a başvurmak olacak. Firmamız yıllardır ülkemizden sayısız kişiyi kutsal topraklara taşımış olmanın gururuyla bütün Türkiye'ye hizmet vermeye devam ediyor. Siz de bir an önce verdiğimiz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Umre Turları

Kurumsal yapısı oturmamış umre turlarıba yüksek ücretler harcamayın. Bu turlar kapsamında hem konforsuz bir umre dönemi geçirirsiniz, hem de istediğiniz bilgileri alabileceğiniz bir rehberiniz olmaz. Oysa Eda Tur, kurumsal kimliği ile umre ziyaretçilerinin seyahat boyunca rahat ve konforlu olmasını sağlar. Bu sayede gerçekleşecek umrenin daha verimli olacağını bilir. Bunun yanı sıra yine umre ziyaretçilerine her türlü ilmi bilgiyi sunar. Onların akıllarındaki soruları ciddiyetle yanıtlar.

http://umre.edatur.com.tr

Umre Fiyatları

Bütün bu hizmetlerimiz umre fiyatları adıyla sunulmaktadır. Vereceğiniz cüzi bir ücret karşılığında bu hizmetlerin tamamını edinmiş olacaksınız. Eda Tur ile birlikte çalışmanız durumunda iyi ve eşsiz bir umre tecrübesi sizleri bekliyor.

Admin
Admin

Posts : 938
Join date : 2015-09-23

View user profile http://spor-saglik.mutluforums.com

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum